09 June 2012

SKIN CARE


I try to take good care of my skin and that first of all, not with the products I use but especially with my lifestyle. Eating healthy food, driknking a lot of water, don´t smoking and drinking alcohol, sleeping about eight hours a day and spending time outside at fresh air will have a huge incidence on the way your skin looks like and as well on how your body does too. However I know how difficult it can be, especially between the age of 12-2O having a flawless skin tone. That's why good products can really help.

V první řadě se snažím o svou pleť pečovat hlavně životním stylem, než zkrášlovacími produkty. Zdravé jídlo, dostatek tekutin, žádné cigarety a alkohol, minimálně osmi-hodinový spánek denně a pobyt na čerstvém vzduchu. To všechno má za následek dobrý stav vaší pleti, ale také celého těla. Nicméně, já moc dobře vím, jak těžké může být mít krásnou pleť, obzvláště ve věku mezi 12.-2O. rokem. A to je důvod, proč používat dobré pleťové produkty. 


PERFUMES of my life - Beyoncé Heat Rush, Chloé and Versace Bright crystal. I think that every girl shout have her favourite perfume, that fits to her personality. The perfume from Beyoncé is my favourite and I use it for dates. The smell is very light and floral. This one is good for young girls.

PARFÉMY
mého života - Beyoncé Heat Rush, Chloé a Versace Bright crystal. Podle mě by každá dívka měla mít svůj oblíbený parfém, který padne k její osobnosti. Tento parfém od Beyoncé je můj neoblíbenější a používám ho třeba na rande. Vůně je velmi lehká a květinová. Hodí se hlavně pro mladé holky.
Parfume - Beyoncé Heat Rush
Ring - Dyrberg Kern


Parfume - Chloé
Ring - Tally Weijl

The scent of Chloé perfume is little heavier than the first one.  Actually my mom discovered it few years ago and from this time I still love it. I use it for example for some meetings with friends, to restaurants or  parties. This one isn´t so cheap, but it lasts very long time.

Vůně Chloé je o trošku těžší, než u prvního parfému. Vlastně ji před pár lety objevila moje mamka a od té doby ji prostě miluju. Voním se s ní například na různá setkání s přáteli, do restaurací, nebo na večírky. Tento parfém není zrovna nejlevnější, ale zato vydrží nejdéle.


Parfume - Versace
Eardrops - Claire´s
Bracelet - Tally Weijl
And last perfume is Versace. Its smell is neutral and I tink every girl would like it. Before I go to school, I put on this scent.

A poslední parfém je Versace. Jeho vůně je taková neutrální a myslím, že by si ji oblíbila každá dívka. Před tím, než vyrazím do školy, navoním se touto božskou vůní.


(from left) Bioderma cleansing mousse, L´oréal paris facial water, Garnier scrub brush, Nivea cleansing gel, Garnier peeling for pure skin, Garnier cool bar for acne
SKIN CLEANING Remember - NEVER go to the bed with make-up on your face! It is the worst thing you can do to your skin. You should clean your face every evening before sleeeping and every morning before you put on new make-up. For perfect removal of my make up and powder I use cleansing mousse from Bioderma and for removal my mascara I use fasial water from L´oreal. Thanks God, I´m one of owners of combination skin, which isn´t so demanging for hydration. I have to do peeling of my face two or three times a week. When I was younger, I had little problems with acne but over time, it improved.

ČIŠTĚNÍ PLETI Pamatujte - NIKDY, ale nikdy nechoďte spát s neodlíčeným make-upem! Je to ta nejhorší věc, jakou můžete své pleti udělat. Pleť by se měla čistit každý večer před spaním a každé ráno před nanesením nového make-upu. Pro perfektní odlíčení make-upu a pudru používám čisticí pěnu od Biodermy a pro odstranění zbytků řasenky zase odličovací vodu od L´oreal. Díky bohu jsem jedním z vlastníků smíšené pleti, která je nejméně náročná na hydrataci. Peeling používám dvakrát až třikrát týdně. Když jsem byla mladší, měla jsem trochu problémy s akné, ale postupem času se to naštěstí zlepšilo.(from left) Avon vanilla shower gel, Avon vanilla peeling gel, Chloé perfumed body lotion, Sephora glitter oil, Avon vanilla body lotion
BODY CARE is as important as skin care. My favourite scent of body lotions and shower gels is the vanilla how you can see. The glitter oil is perfect for tanned skin in summer.

PÉČE O TĚLO je stejně důležitá, jako péče o pleť. Vůně vanilky je má oblíbená pro tělová mléka a sprchové gely, jak můžete vidět. Tělový olej se třpytkami je perfektní pro opálenou letní pokožku.

(from down) Miss sporty concealer, Sephora liquid eyeliner, Lancome black mascara, Miss sporty waterproof blck mascara, Maybelline New York gel lipstick 
HIGHLIGHT THE BEAUTY Do you have cleaned skin, but you still see some imperfections? Now it´s the right time for mascara, concealer, lipstick, eyeliner or maybe eye shadows. Mascara is my daily need and when it´s rainy day or when I go swimming, I use waterproof one. Recently I have started to use liguid eyeliner. It´s much better than dry eyeliner, because it last out all day. And finally I want to present to you, guys, my new gel lipstick. It is good compromise between lipstick and tip gloss.

ZVÝRAZNĚNÍ PŘEDNOSTÍ Máte vyčištěnou pleť, ale stále vidítě nějaké nedokonalosti? Teď je ten pravý čas pro řasenku, korektor, rtěnku, oční linky, nebo možná stíny. Řasenka je má každodenní nutnost a když venku prší, nebo jdu do bazénu, použuji tu voděodolnou. Nedávno jsem začala používat tekuté oční linky. Jsou nesrovnatelně lepší, než tužka na oči, protože vydrží klidně celý den. A nakonec vám chci představit mou novou gelovou rtěnku. Je to super kompromis mezi rtěnkou a leskem na rty.


(from left) Garnier BB cream, Essence mousse make-up, Nivea night cream, Dermacol skin powder, Garnier day cream
MAKE-UP To unify skin tone is iportant makeup, which has the same color as your skin. I have always used the lightest hue. I have tryed lots of brands and kinds of makeups, but I´m most sutisfied with mousse one from essence. In summer days also like BB cream. When I use BB cream, my complexion is fresh and unified. For hydration I use day cream, which I put on 5 minutes before applying makeup. After evening ceaning I put on night cream. For matte skin is good powder, but now it´s trendy to have shiny skin.

MAKE-UP Pro sjednocený tón pleti je důležitý makeup, který má stejnou barvu, jako vaše kůže. Já vždy používala ten nejsvětlejší odstín. Vyzkoušela jsem různé značky i druhy makeupů, ale nejspokojenější jsem s mousse makeupem od essence. V letních dnech jsem si oblíbila BB cream. Když mám na sobě BB cream, má pleť je svěží a sjednocená. Pro hydrataci používám denní krém, který vždy nanesu 5 minut před aplikací makeupu. Po večerním odlíčení si tentokrát nanesu noční krém. Pro matný vzhled pokožky je dobrý pudr, ale teď je trendy mít lesklejší pleť.
Do you want to be an owner of wonderful and soft lips? You should do peeling twice a week! I love this one from Lush with vanilla and chocolate flavor. It tastes really sweet. Yummy.

Chcete také vlastnit nádherné a jemné rty? Měli byste dvakrát týdně dělat peeling! Tento s vanilkovou a čokoládovou příchutí od Lush jsem si zamilovala. Chutná opravdu sladce. Yummy.
Lush lips peeling
 And for ending of this post there are some fabulous pictures from weheartit.com


So, and what about you, guys? Do you have some tips abou cosmetic prodacts? Which are your favourite or which don´t you like? I look forward to your suggestions.

Tak, a co si myslíte vy? Máte nějaké tipy ohledně kosmetických výrobků? Které jsou vaše oblíbené, nebo které naopak nesnesete? Těším se na vaše rady a doporučení.

2 comments:

 1. To je prostě úžasnej post! Kochám se tu, pročítám a prohlížím fotky a moje kosmetický srdéčko plesá nad tou krásou! ;-) Skvělá jsi!
  Vivi

  ReplyDelete
 2. Přesně, perfektní post, úplně se rozplývám nad všema těma věcma a úžasnýma fotkama :)
  A ráda bych tě pozvala na svůj blog, snad se ti bude líbit :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...