10 September 2012

CHARITY EVENT AND SECOND CELEBRATION


CHARITY EVENT
: Hi dears! Last post was about my home sixteenth birthday celebration. This post is about charity event organized for children from orphanage. We and some actors of Tv Nova were invited there. We had visited this event few hours before my celebration. There was a chance to drow a picture on the theme of "Hope", which is then auctioned off for these children. I drew one becasuce I think that everybody has some hope.
CELEBRATION: My second celebration was at my favourite restaurant Sasazu. I think I don´t have to tell you how much I love this place anymore, because I mentioning that in most of my posts. It was really fine, we had a lot of fun and I got really amazing presents, but I know that birthday isn´t just about the  presents. However one of my favourities is lovely Michael Kors travel bag. So enjoy all your birthdays as I did.

CHARITATIVNÍ AKCE: Ahoj zlata! Poslední příspěvek byl o domácí oslavě mých šestnáctých narozenin. Tento článek je o charitativní akci organizované pro děti z Klokánku. Společně s některými herci z Tv Nova jsme byli pozváni. Tuto akci jsme navštívili pár hodin před mou oslavou. Byla tu možnost nakreslit obrázek na téma "Naděje", který se následně vydražil. Také jsem jeden vytvořila, protože si myslím, že opravdu každý má naději.
OSLAVUJEME: Moje druhá oslava se konala v resauraci Sasazu. Myslím, že ani nemusím říkat, jak moc toto místo miluju, protože se o tom zmiňuji ve většině svých článků. Bylo to fajn, užili jsem si plno zábavy a já dostala úžasné dárky, ale samozdřejmě narozeniny nejsou jen o dárcích, ale jde tu i o strávení času s rodinou a přáteli. Nicméně, jeden z mých nejoblíbenějších je dokonalá kabelka od Michaela Korse. Tak si užívejte své narozeniny stejně jako já.3 comments:

 1. Ta kabelka je skvělá!
  Sasazu taky hodlám zkusit. Miluju asijskou chuni, hlavně sushi. Na to chodím nejradši do sushi Sakura, někdy do Sushi Point.
  V Sasazu mi někdo doporučoval humra na vanilce nebo tak nějak a pak jakousi polévku. Jméno jsem zapomněla, ale znělo to skvěle. :D

  http://art-of-diona.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. povedené fotky :)) muselo to být fájn :))

  ReplyDelete
 3. Také bych tohle chtěla zažít.. Celebrity.. mmm.. ty se tak máš..^^

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...