12 February 2013

Green Zara shirt


Hey Guys! Finally I can show you my favourite shirt from Zara. These photos was taken on sunday. The weather was such lovely. I hope you 've attended in giveaway, but still it's time. I'm going to draw lots on the 28th, February :) Unlike this week, the last was cool.. We had many canceled lessons so I had time to had breakfast in Crepérie and remind wonderful summer Paris. So, do you have any plans for st. Valentine's day?

Ahooj, konečně se tu objevila moje oblíbená košile ze Zary. Fotky jsme fotili v neděli a vyšlo nádherné počasí. Doufám, že se ještě někdo zúčastní giveaway a výherce budu losovat 28. února, tak neváhejte ;)  Narozdíl od tohoto týdne byl ten minulý pohodový.. ve škole nám odpadaly několikrát do týdne první a poslední hodiny, takže jsem si ráno mohla skočit na snídani do Crepérie a připomenout si kouzelnou Paříž, kde jsem strávila týden o loňských prázdninách. A už máte nějaké zvláštní plány na Valentýna?


(Aurora Mohn)


11 comments:

 1. pretty look and you are so pretty ;) andy

  ReplyDelete
 2. Ta košile je vážně úžasná! :)

  ReplyDelete
 3. Hello my dear follower! I'd like to tell you that i've changed my blogspot address to www.andie-chambers.blogspot.cz , but don't worry, the blog is still the same, just another address because of some people who tried to destroy me. I hope u will love my blog for the future as well. Have a nice time. Andie :) //

  Ahojky moje milá čtenářko. Ráda bych ti sdělila, že jsem svou adresu blogu změnila na www.andie-chambers.blogspot.cz. Bylo to z důvodu napadení mého soukromí. Snad už to bude v pořádku. Přeju krásný den :)

  ReplyDelete
 4. Ďakujem za komentár, líčenie sa ti určite podarí! :) A krásna košeľa <3

  ReplyDelete
 5. This outfit is very nice. I love that shirt on you :)

  <3

  Would you like follow each other?:)

  http://thecasualprincess.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. wow your pictures are great! :D Like them and your outfit :) Would you please take a look on my blog? I'm new and if you want we can follow each other :) ChoicebyAna.blogspot.de

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...