13 January 2014

Detox juice

 Většina z nás si určitě dala předsevzetí, že konečně začne cvičit a jíst zdravě. Upřímně, kdo na to alespoň po svátcích nepomyslel? A teď je jenom otázka, kterou si každý musí zodpovědět sám ať už hrdě nebo zklamaně - Kdo to skutečně dodržel i dva týdny po Vánocích a ještě dalších 11 měsíců dopředu? Přiznávám se, jím zdravě, cvičím 6x týdně, cítím se skvěle a přesto neodmítám čokoládu :) aneb Healthy soul = Healthy body.. Teď už konečně (nebo bohužel) končí sezóna maturáků, kdy jsem přišla domu kolem 3. ranní a rozhodně pak zdaleka nenaspala 8 hodin. Místo toho jsem do sebe kopla sklenici detoxikačního džusu a ráno hurá na trénink.
Jsem totálně posedlá ovocem, bez něj bych nevzdržela ani den. Proto si často dělám fresh džusy jako svačinu. Sepisuju si plno receptů zajímavých kombinací, tak je tu časem všechny uvidíte. Dnes se už konečně dostaneme k tomu s detox účinky. Měl by vás pročistit a zároveň urychlit metabolismus. Jestli máte i vy nějaké zajímavé recepty na smoothie nebo ovocné džusy, napište mi ho na email nikola.fiskova@seznam.cz a pošlete fotku. Nejlepší 3 uvedu na blogu :)

1 sklenice džusu:
2 velké mrkve
1 grapefruit
kousek zázvoru (
podle chuti, je hodně výrazný)
Všechny ingredience smíchejte ve food procesoru nebo smoothie makeru nebo čemkoliv jiném. Jestli chcete řídší konzistenci, přidejte trošku vody a hotovo.


1 comment:

  1. Skvělé! Jsi šikovná, že jsi takhle odhodlaná! :))

    http://miss--xy.blogspot.cz/

    ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...