07 January 2014

Where is snow?


Taky už vás neskutečně unavuje čekat na sníh? Každý den po probuzení odpočítávám sekundy než roztáhnu žaluzie a doufám alespoň v nějakou naději, že neuvidim asfaltofou příjezdovku, ale bílo, bílo, bílo.. Zatim marné pokusy. Ale i tak se dá leden užít :) dneska bylo tak krásně a svítilo sluníčko, že i přes bolest namožených svalů jsem prostě musela jít běhat. A to i mimo trénink. I když to nebyl zrovna nejlepší nápad, protože ted skoro nelžu chodit vyčerpáním, ale to se dožene tunou zdravého jídla a spánkem, který neošidim ani za cenu, že se stoprocentně nenaučim na testy.
Tyto fotky jsou z Prahy, kam jsem se jela podívat na slevy, ale většinou už v obchodech skoro nic tak skvělýho neměli. Ale i tak to bylo fajn, nejenom fajn, ale dokonalý, protože jsme si pak dali večeři v mojí nejoblíbenější restauraci Sasazu a předtim jsem ještě stihla zaběhnout pro poslední perníkové latté ze Starbucksu.


JACKET: Zara
BOOTS: Roxy
BAG: Prada

2 comments:

 1. I have just been looking around your blog and I love your style! If you have time I would love it if you could let me know what you think on my most recent post and enter my giveaway! Xx
  www.rachelsfashionpatch.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. very nice blog:)

  http://sandrainvogue.blogspot.com/

  follow?

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...