06 March 2014

Winter workout clothes

 I got some questions about running outside in winter. Well, I train outside whatever the weather until I don't see -10 degrees on the thermometer. But of course that sometimes the weather is really bad and it isn't such a good idea to run outside so I use treadmill. You don't need winter jackets, it's too uncomfortable. The basic is long pants (I have one specially for winter), t-shirt with short sleeves, light sweatshirt and light jacket
0°C and less - I put on some extra t-shirt with long sleeves, gloves, and some cap and neckerchief.

Dostala jsem pár dotazů ohledně hěhání venku přes zimu. Takže, trénuju za každého počasí, dokud teploměr neukazuje -10°C. Ale samozdřejmě je někdy venku tak hnusně, že nejlepší nápad je využít místo toho běhací pás (jasně, že ne moc často). A teď k tomu oblečení.. nepotřebujete zimní bundu, je to nepohodlné. Bohatě bude stačit slabá. Základem jsou dlouhé kalhoty (mám i jedny teplejší přímo do mrazu), tričko s krátkym rukávem, sportovní mikinu a slabou bundu.
0°C a méně - Přidám nějaké tričko s dlouhým rukávem navíc, rukavice, čepici a šátek.

JACKET: Nike (Bunda je lehoučká a přitom zahřeje. Miluju její výraznou barvu, ale bohužel má i své minus, protože promokne)
SHOES: Nike (Tyto nike free run 5plus jsou super na dráhu, protože se v nich dá skvěle běhat po špičkách. Nedoporučuji na tvrdý povrch)
NECKERCHIEF: Nike (Nejlepší ochrana na krk a pusu proti mrazu)
T-SHIRT: Adidas (Je z velmi savého materiálu, takže dobře odvádí vlhkost, zahřeje a funguje jako termo vrstva)
PANTS: Odlo (Mé nejoblíbenější a nejpříjemnější dlouhé kalhoty na běhání. Narozdíl od jiných značek jsou tyto dlouhé až ke kotníkům)

4 comments:

 1. Krásný workout outfit :-))) ta bunda je top! :-)

  ReplyDelete
 2. Ahoj, muzu se zeptat jestli je bunda nepromokava? Dekuji za odpoved:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj. Bunda bohužel není nepromokavá, ale její výhody jsou, že je ultralehká (přesto hřeje) a výrazná :)

   Delete
 3. I am looking for plus size women’s workout tights and finally got them here. I mostly buy my workout stuff online and prefer only high quality ones only. I hope these are of good quality too as love to wear comfortable ones only!

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...