29 August 2014

Summer memories

 Nejlepší léto mého života!! Uteklo to tak strašně rychle, že jsem ani nestačila všechny plánované články na blog, tak vám celé prázdniny shrnu do jednoho. Červenec byl plný brigád a soustředění, ale zato srpen.. jak mám začít? relax, party, relax, party... :D Dovolená v Turecku s partou kamarádů je vždy den nejlepší nápad, umocňuje to ještě fakt, že v hotelu byli skvělí animátoři a super diskotéka, na kterou by byl snad i hřích nechodit. Spát se může přece pak doma. Dobře přiznávám, že jsem tam jen neodpočívala, ale i poctivě trénovala, protože už zítra mě čeká velkolepý závod We Run Prague. No.. alespoň ti sexy kluci v posilovně nebyli jediná záminka její každodenní návštěvy xD
Po příjezdu z Turecka na mě čekala ještě jedna brigáda. Členka organizačního týmu na Noir film festivalu. Zajímavá zkušenost a nádherné prostředí.
Posledních pár dní prázdnin jsem strávila ve Španělsku. Co by to bylo za odpočinkové dva měsíce bez pořádného vybití adrenalinu? Takže hurá směr zábavní park Port Aventura. Právě tady se můžete projet na nejrychlejší horské dráze v Evropě, Furius Baco a plno dalších atrakcích. Volný pád ze stometrové výšky a jiné horské dráhy jsme se ségrou stihly i několikrát za den.
Za mě palec hore pro léto 2014 a teď už se jen těšit na osmnáctiny v září. :)

PANCAKES <3
FOAM PARTY
 LIMAK ATLANTIS RESORT
 PARTIES EVERY DAY
 PORT AVENTURA - Furius Baco roll coaster
 NOIR FILM FESTIVAL

10 comments:

 1. V tych bielych šatách si najväčšia kočka!

  je skcelé že si si leto užila, dalšie leto bude určite ešte lepšie :)

  A držím palce zajtra na závode, ideš prvýkrát na werunprague? :)

  ReplyDelete
 2. Posiluješ břicho a stehna? Máš skvělou postavu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moc děkuju :) lhala bych, kdybych řekla, že neposiluji. Na stehna běh a občas dřepy, břicho morduju pravidelně několikrát týdně

   Delete
 3. Krásne fotky, ja som sa akurát včera vrátila z dovolenky a idem si dať fotky do notebooku a smútiť, že nemôžem ísť naspäť :D A máš nádherné plavky!

  ReplyDelete
 4. Ahoj, nechtěla bys napsat článek o tom, jak se liší tréninky tvé sestry sprinterky a jiných holek od vás v atletice? A přidat k tomu i rozdíly ve stravě a tak,... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj, do budoucna plánuji článek na toto téma (sprinterský vs. štrekařský tréning) :)
   Jinak rozdíly ve stravě jsou velké :D nevím, jak se stravují ostatní, většinou ale zdravě. Čokolády si však nikdo z nás neodpustí!!

   Delete
 5. Ahoj, zvu tě na nový blog o tanci z názvem Twerk a průkopnicí tohoto tance Anet Antošové !!! Budeme rádi za nové čtenáře :) Krásný ještě doufám letní den :)

  http://indancebrno.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Pěkné fotky a i pro tebe to musí být super se takhle zpětně ohlédnout. I já měla skvělé léto jak už dlouho ne =)

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...