09 September 2015

Prague Fashion Week


Přehlídky, street style, pehlídky, outfity, přehlídky, modelky, přehlídky, ráj... O tom je snad každý fashion week a ten Pražský nebyl výjimkou. Jakou vlnu euforie může zažít módní blogerka, když dostane vstupenky na dvě sobotní módní přehlídky největší fashion události roku? 

Má letošní premiéra Prague Fashion Weeku dopadla stejně uplně jinak, než jsem si před lety plánovala. Před očima jsem měla jasnou vizi - extravagantní outfit promyšlený do nejmenšího detailu a vysoké podpatky. Prakticky m to nějak nevyšlo, protože na dolaďování outfitu nebyl čas a podpatků bych při naší delší pěší cestě nadosmrti litovala. Zvolila jsem tedy kontrast pudrových tylových šatů, kožené bundy a cvočkovaného psaníčka. Kliší kombinace, která zatím nikdy nezklamala. Příště se víc odvážu a stihnu se nalíčit, jak vždycky říkám..


Jako první mě nadchlo místo konání - Mystic Skatepark, dodávající umělecké kouzlo celé akci.
V 19:00hod začíná přehlídka Jakub Polanka / Laformela a vchází na molo do skate arény první modelka v éterických šatech.
Ve 21:00hod netrpělivě očekáváme další kolekci, tentokrát od Petry Ptáčkové a Martiny Špetlové, které předvedly perfektní show. Prague Fashion Week se letos skutečně vydařil a věřím, že Praze vzbudil více zájmu o design a módu.

DRESS: Mohito Fashions
JACKET: Reserved
CLUTCH: Zara
SHOES: Vagabond
WATCH: Michael Kors5 comments:

 1. Veľmi sa mi páčili tvoje šaty, ale oba outfity sú super :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. Máš krásné šaty :)

  www.lucieglam.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Ahoj, ráda bych tě pozvala k sobě na giveaway :)
  www.getmovincz.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...