12 October 2016

Noire Bag. The Code of Fashion


Ahoj. Zdravím z Kanady tentokrát s prvním outfitem. Neuvěřitelně to není outdoorová kombinace baťohu (to mi připomíná že si musím jeden koupit a že tady mají opravdu luxusní výběr) a turistických bot. Mé podvědomí mě láká do hříšných hlubin ALDA okouknout zimní kolekci kozaček, ale musím být silná a místo toho zavítám do Sport Checku). Přesto jsem se znažila zkombinovat kousky tvořící příjemný kompromis mezi sportovním outfitem a městsou módou.
Nedávno jsem dostala kód ke splnění snu. Spolupráce se zbrusu novou módní značkou Noire. Den před odletem jsem si vyzvedla kabelku této značky a vzala ji s sebou na dalekou cestu. Jak už jsem psala ohledně výběru bot pár postů dříve, tak ani s kabelkou a jinými doplňky to nebylo jednoduché. Podmínky jsou jasné - musí se tam vejít notebook, učebnice do školy, spooousta jídla a další věci nutné pro přežití celého dne. Máte na výběr vše hodit do back packu, nebo do stylové minimalistické kabelky. Kvalitní kabelky. Kabelky, která podrthne každý outfit, není příliš extravagantní a přesto každého zaujme. Wow, tak tohle byla právě má reakce, když jsem ji poprvé viděla.Kabelka.

Nadčasová. Univerzální. Stylová. Originální.
Dokonalá!
Existuje vůbec kabelka, kterou by si mohl každý oblíbit? Je možné, aby se jeden specifický design kabelky přizpůsobil každému stylu? Móda se přeci mění rychleji než obálky módních časopisů, ne?

Jedno tajemnství vám prozradím, designéři nové značky Noire dokázali, že jednu kabelku si může zamilovat opravdu každý. Černá barva zaručuje nadčasovost, design univerzálnost a zlaté detaily dodají kapku stylu. To všechno najdete u spousty jiných kabelek, tak proč značka Noire? Proč kabelka, o které jste nikdy neslyšeli? Není na trhu už dost značek, které se stejně dostanou na seznam lehce okopírovatelných pro výrobu fejků?
A co když se zrovna zaručená originalita stane jedinečnou vlastností, kterou najdete jen u Noire? Díky speciálnímu ozdobnému kódu, odlišnému na každé kabelce, poznáte originál. Tím se tato značka povýšila na platinovou úroveň módních značek. Každá jedna majitelka má na své kabelce vlastní číslo, klíč do světa hádanek ohledně dokonalého stylového kousku, který je jen vás. Kód je možné zaregistrovat také v mobilní aplikaci, kam lze přidávat fotografie s outfity nebo se nechávat inspirovat.

WATCH NOIRE VIDEO

Ať už v kombinaci s elegantním outfitem, nebo s ležérními džíny a converskami, nikdy nešlápnete vedle.
Co se týče kvality, není o čem pochybovat. Kabelka je uzpůsobená větší zátěži, ať už táhnete notebook do práce nebo nezbytnosti na cestování. Určitě take znáte situaci, že vám zvoní mobil ležící ztracen na dně tašky. Problém jednoduše vyřeší všité boční kapsy, do kterých roztřídíte drobnější nebo důležité věci.
Velkým plusem je material. Nehrozí odření povrchu a je jednoduchý na údržbu. Na jednu důležitou vlastnost, kterou postrádám právě u většiny jiných kabelek, designéři Noire nezapomněli – zip. Ať všechny věci zůstanou v kabelce za každé situace.


HANDBAG:  Noire Fashion
JACKET: Adidas
TROUSERS: Zara
SNEAKERS: Nike
WATCH: Michael Kors


Zaujmul vás nápad se specifickým číslem, design nebo luxusní minimalistické logo? Nový kód na kabelce Noire čeká na novou modní nadšenkyni. Můžete objednávat přímo ZDE.


Instagram @noire_fashion

Stáhni si Noire aplikaci do Androidu nebo Iphonu, postuj outfity a nech se inspirovat.PS: Podzim je tu. Jásejme a nenechme si vecpat nějaké deprese, které údajně k tomuto období patří. Vždyť podzimní barvy tak krásně ladí s každým outfitem. V mém případě oblíbená černá sice láká ke smutnější náladě, ale říkám jí nejveselejší barva, protože dokáže vytvořit symbiózu s jakoukoliv jinou.
Ach ten atletický stadion prostě nutně potřebovat být zachycen na fotkách.
1 comment:

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...