24 December 2017

Noire fashion show


Krásný den! Dneska mám pro vás článek, který mi ležel v rozepsaných konceptech už víc než měsíc. Přesně 14. listopadu jsem byla pozvaná na módní přehlídku The Code of Fashion od značky Noire
Přijde mi to jako včera, co jsem si jela pro svou vlastní kabelku, kabelku s unikátním kódem, kabelku, kterou nikdo nemá. Dnes už se nejdená o projekt pouze o jedné kabelce, sny druhých se rozrůstají a já mám tu čest sdílet s nimi radost.
Na módní přehlídce byla představena nová  kabelka Crystal. Celá akce se konala v nádherných prostorách v pražské Pragovce. Pro všechny hosty byl přichystaný raut a welcome drink. 
Při této příležitosti jsem mohla potkat i Hanku, moc milou paní a scoutku z modelingové agentury Eskimo-Bohemia. Pokud nechci chodit scoutovat sama, jdu právě s Hankou a práce je najedou zábava. 
A teď o samotné přehlídce. Byla jsem nadšena, ale zároveň bych i pár drobností vytkla, například, že raut byl hned po přehlídce prázdný a to teprve začala afterparty. Nejsme přece modelky.
Minimalistická kolekce od módní návrhářky Lenky Mulabegovič, kterou můžete znát pod značkou Mi Fashion, se perfektně hodí k noirovému pojetí značky. Návrhářka Vendula Šulanová, která tvoří pod iniciálami VS nám představila opravdu nádhernou kolekci, co se střihů týče, ale pro mě osobně to postrádalo kouzlo kontrastů.
Celý večer jsem si skvěle užila a těším se na další akci od Noire.DRESS: Asos
TIGHTS: Calzedonia
HEELS: Desired
EARRINGS: H&M4 comments:

 1. Podle fotek soudím, že sis akci opravdu užila. O značce Noire a jejich kabelce jsem slyšela, ale tenhle trend mě trochu obešel, takže doma žádný jejch kousek nemám.
  Tvůj outfit je ale naprosto super! Sladěné je to fakt dokonale a moc ti to sluší. A ten odstín rtěnky na předposlední fotce asi nutně potřebuji.

  ReplyDelete
 2. moc pěkny outfit, tights jsou skvělý! :)

  ReplyDelete
 3. Podobné topánky, ktoré máš na sebe som tu videla v New Looku, len mali iný materiál. Sú veľmi pekné a tie silonky sú skvelé. Na ulici by som ťa asi hneď aj zastavila a opýtala sa odkiaľ ich máš :D

  KLAUDI

  ReplyDelete

Thank you so much for your lovely comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...